Hakkımızda

KONSEY Bilişim Elektronik ticaret

konsey.com.tr son teknoloji ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi. İnternet üzerinden satış yapmak için kurulmuş web sitemiz, faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Bilgisayar ile ilglili tüm ürünler,güvenlik ürünleri,yazılımlar,bilgisayar yedek parçaları ve daha birçok ürünü gruplarında dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, sanal ortamda 1996 yılından beri sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemeyi hedeflemiştir. Üretici, bayi ve son kullanıcı arasındaki zincirin en etkin halkası olmak hedefi ile yola çıkan KONSEY Bilişim; taşıdığı misyon, sahip olduğu vizyon ve temsil ettiği değerler sayesinde, kısa sürede sektörde lider olmayı hedefliyor.

Ekip çalışmasının başarının en önemli faktörü olduğunun bilincinde olan firmamız sürekli ekibine değerli çalışma arkadaşları katarak büyümeyi hedeflemektedir.

KONSEY Bilişim'de müşteri memnuniyeti daima önce gelir!

Bunun için biz müşterilerimize bol çeşitte en uygun fiyatlı ürünleri yakından tanıyan ve beklentiler doğrultusunda tüketiciyi en iyi şekilde yönlendirecek güler yüzlü satış ekibimizle sunarken kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. KONSEY Bilişim, ekip olarak sunduğu müşteri odaklı yaklaşım ve çözümleme sektörde farklı olmayı ilke edinmiş ve bunu büyük ölçüde başarmıştır.